×
Led TV Tamir

Televizyon Tamir Servisi Ankara; Son birkaç yılda Televizyon şeklini değiştirdi, ancak hala ailede en gözde eğlence, vakit geçirme ve bilgi kaynağı. Birçok yerde, özellikle pandemi döneminde tüm aile üyeleri için bir buluşma noktası olduğunu kanıtlıyor. Modern teknoloji çağında LCD, LEV, en son olarak plazma ve Led TV her evde ortak bir isim haline geldi. Televizyonsuz bir hayatı hayal etmek neredeyse imkansız hale geldi.


Gelişmiş teknoloji ile birlikte daha fazla özen ve sorumluluk gelir. Ama anlıyoruz ki TV'nize ne kadar önem verirseniz verin; evde bazı sorunları önlemek mümkün değildir. Kapınızın önünde profesyonel TV onarım hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz bazı sorunlar var. Profesyonel hizmetlere ihtiyacınız var; Tarih ve saatinize göre platformumuzda bir TV onarım hizmeti almaktan çekinmeyin. 


- En kaliteli hizmeti veren onaylı profesyonel ekip,

- Her marka LCD/LED/Plazma TV tamiri, montajı, bakımını üstleniyoruz.

- Görüntü sorunu, Görüntü kalitesi, Görüntü rengi, netlik, ses, güç sorunu, uzaktan kumanda arızası, ölü pikseller, ekran yanıkları, ekranda dikey veya yatay bir çizgi görünebilir ve kalabilir, ekranda grimsi etki ve diğer bozulmalar.

- Onarımlar/ek malzemeler için Standart Piyasa Fiyatı uygulanır.


Ankara'da Çankaya, Çayyolu, Emek, Kızılay, Ulus, Akyurt, Altındağ, Şentepe, Ümitköy, Yaşamkent, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle, Yükseltepe başta olmak üzere tüm bölgelerinde hizmet veriyoruz.