×
Led TV Montajı

Televizyon Nakliye/Montaj Servisi Ankara; TV seçiminde geniş ürün yelpazesinden hayalinizdeki cihazı buldunuz mu? Çok iyi! O zaman yeni televizyon deneyiminize doğru ilk adımı atmış olursunuz. Yeni TV setinizin nakliyesi ve kurulumunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu size zaman ve sinir tasarrufu sağlar -siz sadece lojistiği ve işlemleri teknisyenlerimize bırakın.


Televizyonu evinize getiriyorlar, duvar askısını takıp cihazın montajını yapıyorlar. Ayrıca, hemen TV izlemeye başlayabilmeniz için TV'nin tüm kurulumunu üstlenmekten de mutluluk duyarlar. Televizyonu kurmak ve ayarlamak genellikle bir ila iki saat sürer.


Cihazınızı bir ev sineması veya ses sistemi ile iyileştirmeye karar verirseniz, elbette bu da kurulacak ve kullanım için etkinleştirilecektir. Sizden tek isteğimiz kapıyı bizim için açmanız - gerisini biz hallederiz!


Ankara'da Çankaya, Çayyolu, Emek, Kızılay, Ulus, Akyurt, Altındağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle başta olmak üzere tüm bölgelerinde hizmet veriyoruz.