×
Merkezi Uydu Sistemi Kurulumu

Merkezi Anten Sistemleri Kurulum - Arıza Ankara; Bir merkezi uydu anten sistemleri kurulumu yapılırken, de monte edilmiş bir dizi parça bulunuyor ve tanımlayabilmemiz gerekiyor. Size bunların ne olduğunu ve ne için olduğunu anlatarak kurulumunuzu yapıyoruz.

Uydu Anten Sistemlerinin kurulumu özenle yapılmaktadır. Bir uydu çanağının parçaları; çanak, tüm uydu sinyallerini almaktan ve bunları bir noktada merkezileştirerek çanağa taşıyan LNB ile güçlendirilmiş uydu alıcısına aktarabilmekten sorumludur.

Uydu çanaklarının hepsi aynı değildir, bazılarının parabolik bir şekli bile yoktur bunlara dikkat edilmesi gerekir. Maksimum kapsama almak için, alınan sinyalin kuvvetini düşürmemek için uydu çanağı boyutunu ve özelliklerini seçerken dikkat edilmelidirEn yaygın olanları 60, 80 ve 100 cm çapındadır. Tasarımı da çok önemlidir çünkü alım gücünü ve kalitesini belirleyebilir.

Ankara'da Çankaya, Çayyolu, Emek, Kızılay, Ulus, Akyurt, Altındağ, Şentepe, Ümitköy, Yaşamkent, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle, Yükseltepe başta olmak üzere tüm bölgelerinde hizmet veriyoruz.