×
Merkezi Uydu Sistemi Onarımı

Çanak Anten Kurulumu Ankara; Bir merkezi uydu anten sistemleriniz sıkıntılımı sinyali zayıf mı alıyorsunuz, tabiki bu konuda önemli olan kurulumu yapılırken, de monte edilmiş bir dizi parça bulunuyor, size bunların ne olduğunu ve ne için olduğunu anlatarak kurulumunuzu sıkıntısız bir şekilde onarımını yapıyoruz.

Uydu Anten Sistemlerinin kurulumu ve halihazırdaki uydu anten sistemlerinizin sorunlarını gidermek için tamir ve bakımı özenle yapılmaktadır. Bir uydu çanağının parçaları; çanak anten, kaliteli özelliklere sahip olan uydu sinyallerinin aktarıcısı anten kablosu, tüm uydu sinyallerini almaktan ve bunları bir noktada merkezileştirerek çanağa taşıyan LNB ile güçlendirilmiş uydu alıcısına aktarabilmekten sorumludur.

Uydu çanak antenlerinin hepsi aynı değildir, bazılarının parabolik bir şekli bile yoktur bunlara dikkat edilmesi gerekir. Maksimum kapsama almak için, alınan sinyalin kuvvetini düşürmemek için uydu çanağı boyutunu ve özelliklerini seçerken dikkat edilmelidirEn yaygın olanları 60, 80 ve 100 cm çapındaki çanak antenlerdir. Ayrıca çanak anten tasarımı da çok önemlidir çünkü alım gücünü ve kalitesini belirleyebilir.

Ankara'da Çankaya, Çayyolu, Emek, Kızılay, Ulus, Akyurt, Altındağ, Şentepe, Ümitköy, Yaşamkent, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle, Yükseltepe başta olmak üzere tüm bölgelerinde hizmet veriyoruz.