×

Her türlü IT çözümünün 15 Yıllık Deneyimine sahibiz

Uydu teknolojisi ile ağ üzerinden tüm ev çevresinde en yüksek kalitede uydu TV yayını alabilirsiniz. Çok çeşitli istasyonlar ile uydu üzerinden TV yayını almak için iyi nedenleriniz var. Çok sayıda HD kanal ve aylık ücret ödemeden kaliteli yayın alırsınız. Ne yapacağınızı biliyorsunuz - kurulumumuz sadece birkaç saat içinde tamamlanır. İşte tam bu noktada rehberimiz devreye giriyor. Hizmet ve güvenilirlik için hızlı ve profesyoneliz. Tüm bölgelere hizmet veriyoruz.

Ankara Uyducu olarak sektörde 20 yıllık firma olarak usta ve uzman ekibimiz tarafından hizmet vermekteyiz.

Sorunlarınıza Mutlak Çözüm

Uzman Teknik Ekip Desteği

Güvenlik Sistemleri Çözümü

Hertürlü Teknik Destek

20 Yıllık Teknoloji Tecrübemiz Var

Güvenilir, kararlı, mantıklı ve ulaşılabilir, akıllıca hareket eden ve hizmetlerde mükemmelliği sağlayan teknik ekibe herkesin ihtiyacı var. Bu değerlerle müşterilerimiz üzerinde daha fazla güven sağlayarak, Ankara bölgesinde yepyeni bir teknik servis anlayışını hayata geçireceğiz.

Turksat başta olmak üzere uydu ayarları teknolojisi ile hava ekipmanlarının satışı ve kurulumunda uzmanlaşmıştır. Ana hedeflerimiz, müşterilerimize mükemmel düzeyde hizmet ve destek sunarken, kaliteli marka ürünleri rekabetçi fiyatlarla tedarik etmek ve kurmaktır.

Müşteri Görüşleri