×
Kırsal alanlar için en iyi Kapalı HDTV Anteni

Sadece HDTV anteninizi TV'nize bağlayarak 100'den fazla HD kanalı ücretsiz olarak izleyebildiğinizde, kablo bağlantınız için büyük faturalar ödemek gerçekten acı verici olabilir. HDTV anteni, tek seferlik bir satın alma için size yılda binlerce dolar kazandırabilir.

HDTV, canlı haber veya spor yayını veya en sevdiğiniz program ve çok daha fazlası olsun, çeşitli ücretsiz kablosuz kanallar sunar. İç mekan HDTV antenini kullanarak hemen erişebileceğiniz bazı ücretsiz HD kanalları NBC, ABC, FOX, PBS, CBS, vb.'dir.
Daha önce belirtildiği gibi, HDTV anteni bölgenizdeki bazı yerel kanallarla birlikte gelir (ücretsiz olanlar dahil) HDTV'deki premium kanallara erişmek için bir TV sağlayıcısından (DIRECTV, DISH veya başka bir ağ sağlayıcısından) abonelik almanız gerekir.

İhtiyacınıza uygun mükemmel bir HDTV anteni seçmek gerçekten kafa karıştırıcı olabilir çünkü piyasada birçok alternatif mevcut. Bu nedenle, ihtiyaçlarınıza uygun bir HDTV antenini kolayca seçebileceğiniz bir liste hazırladık.

Kırsal Alanlar İçin En İyi 10 İç Mekan Anteni – İncelemeler 2020

1. Kırsal alan için güçlendirilmiş HD Dijital TV Anteni

Güçlendirilmiş HD Dijital TV Anteni, yerel istasyonlara ve FOX, ABC, NBA, UNIVISION, BU TV vb. dahil olmak üzere diğer ücretsiz bölgesel kanallara 4K ultra HD görüntü kalitesinde bile erişmenizi sağladığı için bu listedeki en iyi seçimlerden biridir. kırsal alanlarda.

Güçlendirilmiş HD Dijital TV Anteni, yayın kulesinden uzakta veya kırsal alanlarda yaşıyorsanız sinyalleri güçlendirmede gerçekten yardımcı olabilecek sökülebilir bir amplifikatör ile birlikte gelir. HDTV anteni, oldukça dikkat çekici olan 180 mil aralığında gelen sinyalleri önemli ölçüde artırma yeteneğine sahiptir.

Koaksiyel kablo, iç mekanda herhangi bir yere yerleştirmek için yeterince uzundur ve yine de muhteşem görüntü kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz. Yine de gelen sinyallerin en fazla alınabilmesi için pencereye veya duvara asılması tavsiye edilir.

HDTV antenini istediğiniz yere kurduktan veya taşıdıktan sonra, yeni kanalları yeniden taradığınızdan emin olun. Eviniz için de bir tane satın alın.

2. Tamamen Yeni 2020 İç Mekan HDTV Dijital Anten

Pürüzsüz tasarımıyla Yepyeni 2020 İç Mekan HDTV Dijital Anten, bütçenize uyacak şekilde öne çıkıyor. Yuvarlak şekilli HDTV anteni, istediğiniz güzel görünümü vermek için her yere kolayca sığabileceğiniz için genel iç mekan kurulumunuza zarif bir görünüm verecektir.

Kurulumu yapılandırmak için, iş için bir teknisyene ihtiyacınız yoktur, çünkü minimum teknik rehberlikle basitçe fişe takarak kendi başınıza kolayca yapabilirsiniz. Bu arada kurulumla ilgili herhangi bir sorun veya sorunla karşılaşırsanız veya başka bir sorunla karşılaşırsanız, günün her saatinde kırsal alanlarda bile teknik destekten yardım alabilirsiniz.

Görüntü kalitesinde herhangi bir bozulma olmadan kırsal alanlarda bile çok sayıda HDTV kanalının keyfini çıkaracaksınız, ancak yine de sadece bir amplifikatör kurarak kapsama alanını 150+ mile kadar genişletebilirsiniz.

HDTV anteni, cebinizi ağır kablo ve uydu faturalarından kurtarırken, 4K 1080p görüntü kalitesinde ücretsiz kanalların (konumunuza bağlı olarak bölgesel kanallar ve yerel istasyonlar) keyfini çıkarabilir. Peki ne bekliyorsun? Hemen sipariş verin.

3. Antenler Doğrudan ClearStream Kırsal Alan iç mekan anteni

Antennas Direct, olağanüstü yapı kalitesiyle tanınan ve size bazı premium HDTV antenlerini sunan, listedeki tanınmış markalardan biridir.

Standart HDTV antenleri, kırsal ve banliyölerde eğlencenizi duraklatmanın önündeki engellerden dolayı sinyal dışı sinyallere ulaşabilir, bu gibi durumlarda probleminiz için ideal bir çözüm olarak ortaya çıkıyor.

Direct ClearStream HDTV anteninin birden fazla yönde UHF ve VHF sinyallerini arayabileceğini belirtmekte fayda var, bu da onu normal düz ve dikdörtgen antenlerden çok daha güvenilir kılan daha düşük yerlerde bile HD kanalları alabileceğiniz anlamına gelir.

Düzgün ve dairesel tasarımına bakarsanız, döngü teknolojisi size gelişmiş frekans aralığı ve daha geniş açı sağlamak üzere tasarlanmıştır, böylece daha iyi sonuçlar için sık sık döndürmenize gerek kalmaz ve kompakt boyutu sayesinde her yere sığabilir. Çok düşünme, hemen sipariş ver.

4. 2020 Yeni TV Anteni

2020 En Yeni TV Antenini kullanmak için yapmanız gereken tek şey, kurulumu çok kolay ve basit olduğundan anteni HDTV'ye takmanız yeterlidir, bu kadar ve HD TV kanallarının çoğunu ekstra bir ücret ödemeden hemen izlemekte fayda var. ücret.

Yeterince uzun koaksiyel kablolarla, HDTV antenini neredeyse her yere, hatta TV'nin arkasına yerleştirebilirsiniz, maksimum kanal almak için pencereye yerleştirmeniz önerilir, AC gibi yüksek güç tüketen cihazların yanına yerleştirmediğinizden emin olun, fırın vb.

HDTV anteninin hafif ve son derece ince tasarımı, genel görünümünü iyileştirir. Bununla birlikte, 2020 En Yeni TV Anteninin anti-statik ve anti-aydınlatma özellikleri, onu aydınlatmaya karşı dayanıklı hale getirir ve kırsal alanlardaki zorlu hava ve koşullara dayanacak kadar dayanıklı hale getirir.

5. Winegard FreeVision FV-30BB Yüksek kazanç

Winegard FreeVision FV-30BB, yayın kulesinden 30 mil mesafede UHF ve Yüksek Bant VHF HD TV sinyallerini alabildiğinden, kırsal alanlarda HDTV anteni için mükemmel bir seçimdir. Yalnızca ücretsiz HD TV kanallarına erişmekle kalmaz, aynı zamanda diğer akış hizmetlerinin (Netflix, Amazon Prime, Hulu ve daha fazlası gibi) keyfini çıkarabilirsiniz.

HDTV anteni, direğe monte etmek veya duvarlara sabitlemek için gerekli malzeme araçlarıyla birlikte geldiği için çeşitli montaj seçenekleri sunar. Winegard HDTV anteni ayrıca, uygulama mağazasından cihazınıza (hem android hem de iOS cihazlara) yükleyebileceğiniz, kullanımı ücretsiz bir uygulama sunar.

Winegard'ın ücretsiz HDTV bulucu uygulamasını kullanarak, kırsal alanlarda ve AR'de (Artırılmış Gerçeklik) yakındaki kablosuz HDTV kulelerini arayabilirsiniz. Antenin yapı kalitesi, iç mekanda veya yağmur, buz veya kar gibi zorlu hava koşullarında bile dayanabileceğinden güvenebileceğiniz bir şeydir.

6. RCA Kırsal Alan Kapalı TV Anteni

RCA İç Mekan TV Anteni, kırsal alanlarda bile 50'nin üzerinde bir aralıktan çok daha iyi bir görüntü ve ses kalitesi (4K ve 1080 HDTV'de) sağlamak için gelen sinyalleri güçlendirebilen bir hat içi amplifikatör kullanarak HD kanalları alabilir. sinyalde fazla kayıp olmadan mil.

Aşırı pahalı kablo faturalarınızı önemli ölçüde azaltabilecek bazı premium HD kanalların yanı sıra ücretsiz olarak TV'nizde keyfini çıkarabilirsiniz.

HDTV antenini monte etme konusunda endişelenmeyin, kit, ayrıca satın almanız gereken bir rotor ve direk montajı ile birlikte montaj kiti sağladığından, HDTV antenini hemen hemen her yere veya tavan arasına kurabilirsiniz.

Her türlü hava koşuluna dayanıklı, dayanıklı yapısı sayesinde genel görünümünden ödün vermeden evin her yerine yerleştirebilirsiniz. Ürünü incelemeyi unutmayınız.

7. Mohu Leaf 30 hafif kırsal alan anteni

Mohu Leaf 30, bir zamanlar ABD ordusu tarafından kullanılan etkileyici bir teknolojinin prototipidir ve bu da onu kırsal alanlar için listeden güvenilir bir seçim haline getirir.

Bu HDTV anteni, muhteşem bir görünüm ve çekici bir tasarım sunan kağıt inceliğinde tasarımın trend belirleyicisidir. HDTV antenini ister duvara ister pencereye asmak isterseniz yapışkan pedler ile birlikte iki beyaz, iki siyah pim ile monte etmek için rahat seçenekler sunulmaktadır.

HDTV anteni, yeterince uzun ve ayrılabilir bir koaksiyel kablo içerir ve bu nedenle, RG6 koaksiyel kablo iç mekanlarda çok güçlü sinyal iletebildiğinden, çok daha iyi sonuçlar için Mohu Leaf 30'a RG6 koaksiyel kablo ile değiştirilebilir.

Birçok antenin antene sabitlenmiş koaksiyel kablosu vardır ve kabloyu RG6 kablosuyla değiştirmek imkansızdır (bu, kutuyla birlikte gelen kablolardan çok daha iyi bir seçenektir).

8. HDTV Anteni

Hafif HDTV anteni, anteni yapılandırmak basit olduğundan, sadece tak ve çalıştır özelliği sayesinde, elinize geçer geçmez ücretsiz HD kanallarınızın keyfini çıkarmanızı sağlar.

1byone HDTV anteni, cihazın menzili boyunca (80 mil) iç mekanlarda bile UHF ve VHF menzil kanallarının çok yönlü alımını sunar.

CleanPeak filtre teknolojisiyle birlikte gelişmiş IC ve amplifikatör sinyal güçlendirici, yayın kulesinden 80 mil kapsama alanıyla kırsal alanlarda size 4K 1080P görüntü kalitesi sunmak için alınan sinyalden gelen gürültüyü azaltır.

Kağıt inceliğinde tasarımına bakarsanız, ürüne kompaktlık ve kapsamlı yapı kalitesi sunan çok güvenilirdir.
Bakır kablolamaya ve çok katmanlı korumaya ek olarak 2.5C 2V yüksek kaliteli koaksiyel kablo ile alıcı sinyali karışan Radyo frekanslarından koruyabilir veElektromanyetik dalgalarBu, her hava koşulunda gelişmiş görüntü ve ses kalitesi sağlar. Hemen sepete ekle!

9. Kırsal Alan için GE Ultra Edge İç Mekan TV Anteni

HDTV anteni, koaksiyel kabloyu ayrıca satın almanız gerekmesine rağmen (kite dahil değildir) sizi kırsal alanlardaki büyük kablo faturalarından kurtarabilecek listedeki en ucuz çözümlerden biridir. Dağlık ve kırsal bir bölgede yaşıyorsanız, sayfamıza göz atın.dağlık alanlar için en iyi kapalı anten incelemeleri.

Zarif ve özlü yapı, kutuyu iç mekana asarak veya pencereye sığdırarak görünümü özelleştirmek için birden fazla seçenek sunar. HDTV kanallarının çoğunu almak için, anteni sağlanan J-montaj donanımı ve sağlanan somun ve cıvatalarla tavan arasına mümkün olduğunca yükseğe monte etmeniz gerekir.

GE Ultra Edge TV Anteni, VHF ve UHF kanallarını almak için hemen hemen her HDTV'ye ve Smart TV'ye takılabilir ve aşağıdaki durumlarda kolayca monte edilebilir. kullanım klavuzu bu, HDTV antenini kurmak için ayrıntılı adımlar verir.

Herhangi bir zorlukla karşılaşmanız durumunda sınırlı ömür boyu garanti ve teknik yardımdan yararlanmayı unutmayın, şimdi satın alın!

10. Dijital HDTV Anteni

Herhangi bir yüzeye kolayca sabitlenebilen portatif bir çözüm arıyorsanız veya iç mekanlarda hatta seyahatlerinizde bile kullanmak istiyorsanız, Dijital HDTV Anteni tüm ihtiyaçlarınıza güvenilir bir çözüm olan listedeki tek HDTV antenidir. .

HDTV anteni, manyetik tabanı ile 50 mil menzil içindeki kanalları sizin için kolayca alabilir, HDTV anteni herhangi bir metal yüzeye kolayca sabitlenebilir.

Boyutu ve kompaktlığı nedeniyle anten, istediğiniz yere monte edilebilir. 360 derecelik alım, antenin her yönde kristal netliğinde HD kanallar için güçlü sinyaller aramasına olanak tanır, ayrıca bu hafif anteni seyahatlerinize ve seyahatlerinize götürebilir ve menzildeki tüm ücretsiz yerel kanalların keyfini kırsalda bile çıkarabilirsiniz.