×
Çanak Anten Kurulumu mu Gerekiyor? AUB Sizin İçin Yapar

Çanak Anten Kurulumu yaptırmak istiyorsunuz, peki birisinin sizin için bir iç veya dış anten kurmasını istermisiniz? İyi haberlerimiz var – AUB - Ankara Uyducu Bul bunu sizin için yapacak.

Artık evinize kablo döşemek veya bir dış mekan anteninin düzgün şekilde takıldığından emin olmak için endişelenmenize gerek yok, çünkü AUB tüm bunları sizin için çok uygun fiyatlarla halledebilir. Bir çanak anten takmak için alttaki irtibat numarasından ve arama simgesine tıklayarak arayın.  

Yakın zamanda Cord Cutters News, AUB'un anten kurulum programını test etti. Bu kurulumla ilgili tam incelememizi bulabilirsiniz, onları Cord Cutters News'in resmi anten kurulumcusu yapmak için AUB ile birlikte çalıştık.

Resmi anten kurulum hizmetimiz olarak neden Ankara Uyducu Bul'u seçtiler?

AUB'u seçmemizin ilk nedeni fiyattı. Çanak anten kurulum hizmeti gibi diğer anten kurulum hizmetleri, bir dış mekan anteni için 250 TL üzerinde başladığından (artı anteni ayrıca satın almanız gerekir), anteni AUB'dan tedarik edebilir ve çok daha uygun fiyatlara kurabilirsiniz.

İkinci neden, hizmet seviyesiydi. AUB'un müşterilerin evlerine çanak ve anten takma konusunda çok deneyimi vardır, bu da işi doğru yapmaları muhtemel olduğu anlamına gelir.

Bu hizmetin maliyeti nedir?

Anten dahil standart tek odalı anten kurulumu, iç mekan anteni için 69,99 TL (bu fiyata iç mekan anteni dahildir) veya dış mekan anteni için 149,99 TL (bu fiyata dış mekan anteni dahildir) başlayan fiyatlarla mevcuttur. Hatta birçok yer ertesi gün kurulum sunar. Yayın istasyonunun kullanılabilirliği coğrafi konuma, topografyaya ve anten özelliklerine bağlıdır. İç mekan anteni ile dış mekan anteni ile hangi kanalları alabileceğinizi görmek için sitemize göz atın .

Anten takmak için AUB'u nasıl edinebilirim?

Bizi arayın ve bir iç veya dış anten kurulumu isteyin. Bu numara doğrudan anten kurulumlarında uzmanlaşmış Ankara Uyducu Bul temsilcilerine gidecek.

Yaygın sorular

Bir Digitürk, D-Smart vb. paket TV abonesi olmanız mı gerekiyor? HAYIR kimse bir anten takmak için paket almak zorunda olamaz. Uzun vadeli sözleşmelere gerek yok.

Ücretsiz bir tahmini fiyat alabilir miyim? Evet, bizi arayarak çanak anten kurulumunun toplam maliyetini öğrenebilirsiniz.

Hangi Bölgelere Hizmet Veriyorsunuz?

Ankara Uyducu olarak; Ankara'nın tüm semtlerinde Altındağ, Hasköy, Ulus, Kızılay, Yenişehir, Esat, Bahçelievler, Maltepe, Çayyolu, Dikmen, Karataş, Çubuk, Etimesgut, Göksu, Elvankent, Eryamanevleri, Etlik, Mamak, Pursaklar, Yenikent, Ahievran, Sincan, Plevne, Batıkent, İvedik, Balgat, Bilkent, Zafertepe, Abidinpaşa, Akdere, Boğaziçi, Esertepe, Aydınlıkevler uydu anteni çanak kurulumu, kamera alarm diafon elektrik arızası TV tamir bakım ve yedek parça olmak üzere profesyonel hizmet sunmaktayız.